| supermari10 a întrebat:

Dc nu merg jocuri gen modern combat4/n.o.v.a/ trebuie soft la telefon sau trebuiesc cumparate am un Acer cloud mobile s500 andoir 4.0.4 ics procesor quialcomm dual core 1, 5GHz 1gb ram si ma intrebam daca merg pe acest telefon funda garantat cu cea mai mare placere

Răspuns Câştigător
| bogdan324 a răspuns:

Imi pare rau dar nu stiu sa root-ez, mai ales ca exista riscuri sa iti pierzi softul, si nu as vrea sa fac experiente pe telefonul tau, apropo, daca ai telefonul root-at inseamna ca este...cum sa zic."deblocat", adica poti baga si jocuri care nu sunt cumparate

10 răspunsuri:
| bogdan324 a răspuns:

Ai telefonul root-at? daca nu, atunci trebuie sa le cumperi

| supermari10 explică (pentru bogdan324):

Oh bine macar ca ai rasp tu daca mai ma ajuti putin vei primi funda garantat cum adica root-at? mai da-mi detalii si cum il pot roota. Funda plz ma chinui pentru jocurile astea de ceva vreme.

| supermari10 explică (pentru bogdan324):

Deci ca sa inteleg de aceea nu imi merg si unele spun ca nu esti tlf compatabil si unele ma scoate din joc...

| bogdan324 a răspuns (pentru supermari10):

Unele te scot din joc ca nu ai telefonul root-at, si alea cu incompatibil...iti dai seama dupa nume

| supermari10 explică (pentru bogdan324):

Poi lu varamiu la asphalt 7 i merge si mie nu-mi merge si tlf lui e procesor Intel core 1gb ram si 400 GHz si nu stiu cum i merge e mai bun?

| bogdan324 a răspuns (pentru supermari10):

Imi pare rau dar nu stiu sa root-ez, mai ales ca exista riscuri sa iti pierzi softul, si nu as vrea sa fac experiente pe telefonul tau, apropo, daca ai telefonul root-at inseamna ca este...cum sa zic."deblocat", adica poti baga si jocuri care nu sunt cumparate

| supermari10 explică:

Asphalt 6 scuze

| supermari10 explică:

Cat ar costa ca sa il pot roota si ca sa ii pot baga android 4.1.2 JB?

| bogdan324 a răspuns (pentru supermari10):

Nu stiu cat ar costa, dar incearca sa te uiti pe net

| supermari10 explică (pentru bogdan324):

Ma uit pe net dar mi-e frica sa nu-l stric si ma intreb cat costa merta?

| bogdan324 a răspuns (pentru supermari10):

Merita,depinde la cine te duci, dar sa nu fii fraier sa dai mai mult de 30 de lei pentru root, altfel iei teapa