| Boaru_Alin_1990 a întrebat:

Dc nu mi se Mai deschude pc?
Adica se deschude dar pe ecran nu vad nimic(monitorul e bun, r de la unitate?)
Dau funda

5 răspunsuri:
| IonutH98 a răspuns:

Daca ai placa video externa incearca sa conectezi monitorul la cea interna si vezi daca merge...iar daca merge inseamna ca placa grafica este arsa sau daca nu da nici un raspuns inseamna ca ai avut un virus ce a defectat interfata windows... imi spui daca iti merge. Bafta!

| Boaru_Alin_1990 explică (pentru IonutH98):

Pai daca am avut un virus ce pot Sa fac?

| IonutH98 a răspuns (pentru Boaru_Alin_1990):

Iti schimbi windowsul si stergi tot din el la instalare pentru ca daca nu stergi tot s-ar putea sa se repete problema...iar daca vrei sa salvezi tot ce ai pe hard ia hardisk-ul si du-l la cineva priceput sa il scaneze de cateva ori si sa-ti copie datele de pe el... Baftawinking

| Boaru_Alin_1990 explică:

Dar eu nu vad nimic pe ecran
Si ecranul e bun

| IonutH98 a răspuns (pentru Boaru_Alin_1990):

Inseamna ca e din cauza PC-ului.