| ParkourBR a întrebat:

Salut, am o problemă, când conectez monitorul în unitate pe ecran scrie doar "No signal", cum as putea rezolva.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate fi problema la unitate. Ceva nu funstioneaza cum trebuie, placa video sau chiar cea de baza, procesorul sau altele.intr-un cuvant unitatea e defecta.

| DryIce a răspuns:

In desktop intra in control panel al placii video gen nVIDIA contr panel sau catalist cont panel si pune extend monitor daca ai mai multe. Daca e unu singur verifica cablurile sa fie bagate bine in mufe. La hdmi sau vga ai conectat? mai nou este si thunderbolt pentru al treilea monitor.