| Prisacaru_Alex_1998 a întrebat:

De 2 săptămâni nu prea îmi mai merge monitorul în continuu apar niste dungi albe și e imposibil să mă joc ceva.Cum pot rezolva dungile?
Dau funda

3 răspunsuri:
| AlexDFY a răspuns:

Daca ai placa video dedicata, scoate o din calculator, baga cablul de la monitor in placa de baza, si vezi daca merge asa. Daca asa merge, atunci placa video s-a ars.

| Prisacaru_Alex_1998 explică (pentru AlexDFY):

Cred că am pus greșit întrebarea.Mă pot juca jocuri gen FIFA Cs go Lol dar nu pot juca pentru că nu văd aproape nimic din cauza dungilor.Eu știu că daca placa video s-a ars nu poți să te joci nimic

| DavidoffUser a răspuns:

Eu am o dunga albastra la al meu.nu mai ai ce, altul.e problema de la ledurile de pe panou care s-au defectat si raman pe o singura culoare.