| anonim_4396 a întrebat:

De cate ori trebuie da search la ceva pe google ca in momentul in care tastezi respectivul cuvant sa iti apara sub ca si varianta de cautare?

2 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

E suficient o singura data!

| perladunarii a răspuns:

Normal e suficient o singura data, pentru ca tine de cache, adica ceva ce monitorizeaza cautarile tale astfel incat sa ai rezultatele pe care le cauti cat mai repede! Dar nu stiu ce browser folosesti si ce windows ai, sau poate ai instalat ceva ce iti curata cache-ul automat!