| Dani1999ssssssssssssssssss a întrebat:

De cateva zile am incemut sa joc Call of duty modern warfare 1 online si tot ma opreste si spune you are banned

3 răspunsuri:
| userul7200 a răspuns:

Normal daca tot folositi hack-uri laughing. E normal, poate tea banat un admin din distractie sau ai trisat..incearca si alte servere happy

| Dani1999ssssssssssssssssss explică (pentru userul7200):

N-am folosit si nici nu o sa folosesc hack-uri, am problema asta cam la toate serverele dupa ce joc 10 min ma opreste

| userul7200 a răspuns (pentru Dani1999ssssssssssssssssss):

Poate e si internet-ul problema. Cateodata in SA-MP cand face lag serverul spune ca You are Banned si cand intri iar merge din nou.