| Cristian_Anto_1995 a întrebat:

De cateva zile mi-am luat un joystick ...totul merge la el doar ca 360 din dreapta(rs) nu pot sa-l configurez. mi-am facit controalele pe fifa dar cu 360 pot sa dau doar shoot si nu pot face scheme ..as vrea si eu putin ajutor

1 răspuns:
| gamersamp12 a răspuns:

Instaleaza Driver-ul al el. Driver-ul este un program care va face sistemul de operare sa recunoasca toate proprietatiile joystick-ului tau. Cauta pe Google ''driver'' si numele joystick-ului.