| Eiccjsjdijcdj a întrebat:

De ce am lag in minecraft? Am instalat gamebooster si mergea bine, am pus optifine si mergea bine(in acel timp vorbeam pe skype casa nu intelegeti altceva)si acum merge rau.

Sistem:

Microsoft Windows XP Professional

1, 93 Giga Ram

Placa video integrata

Procesor 3 Ghz.

Am si setarile date pe minim textura classica.

Funda cine ma ajuta sa scap de lag!

2 răspunsuri:
| Comico2000 a răspuns:

Am aceiasi problema anutama si pe mine daca gasesti rezolvarehappy

| Eiccjsjdijcdj explică (pentru Comico2000):

Poti sa iti cumperi o placa video mai serioasa si iti va merge mai bine dar eu nu o fac pentru ca nu vreau si nu sunt dispus da dai acum bani.Mai bine iti iei un calculator de gaming.Dar poti sa imi dai skype-ul tau si vorbim mai detaliat despre asta.big grin