| wymy a întrebat:

De ce am laguri la jocuri?
Toshiba Satellite A210-15J
RAM- 1, 87 GB
Placa Video- ATI Radeon X1200 series 700 MB
1, 79 GHz
Am Windows Xp Sp3
Dati-mi si mie un sfat! Ce sa fac si eu ca sa mearga totul Bine?

1 răspuns:
| S8an a răspuns:

la jocurile online, lag (latency) se datoreaza vitezei reduse de internet. insa poti avea internet foarte bun, dar daca te joci acest joc in timp ce ai pornite programe care folosesc viteza(bit comet ex), lagul creste considerabil. opreste tot si incearca din nou. daca nu este online jocul, ori diminueaza calitatile grafice ale jocului din settings, ori incearca oprirea antivirusului (asta a facut diferenta pentru mine la ''Prototype'')