| Markusfrtt a întrebat:

De ce am viteza de upload asa mica. Vreau sa ma apuc de un canal de gaming pe yotube dar videoclipurile dureaza ore sa se incarce. Tinind cont ca sunt si foarte mari ca dimensiune. Au cam 4 GB si am filmat doar 10 minute. De ce dureaza asa mult?, Funda?

Răspuns Câştigător
| vioricavio a răspuns:

Pai dureaza asa mult tocmai din cauza ca au dimensiune asa mare filmarile. Eu cand fac un clip il micsorez mai apoi cu divx converter si de la 1 gb il faci de cativa zeci de mega.Cauta si tu pe google si ai sa gasesti un convertor.

1 răspuns:
| Jipa95 a răspuns:

N-ai ce sa faci in aceasta privinta.COnteacteaza si tu providerul tau de internet, si spune-le sa-ti mareasca viteza de downloand/upload.