| anonim_4396 a întrebat:

De ce ati vrea sa aveti un xbox sau un ps? cel mai original si mai sincer raspuns ia funda!

2 răspunsuri:
| EnvyU a răspuns:

Sincer aseara am visat ca am ogramada de bani si ca m-am dus la un magazin sa imi cumpar jocuri de xbox si consola laughing
Nu stiu cum este sa ai consola, am jucat doar putin pe xbox 360 la un prieten si din cate stiu de la el trebuie sa dai bani mai des ca sa iti modeze sau ceva cand apar update-uri.
Dar daca ai bani si esti total legit, as prefera xbox pentru ca am auzit ca este mai mult online si nimic nu e mai placut decat sa iti faci prieteni online sa te joci cu ei. Dar daca nu ai bani mai bine iti iei un calculator.

| LeCamionagiu a răspuns:

Mi-as lua un xbox, as juca toate jocurile numai de xbox, apoi le-as vinde cu tot cu consola si mi-as lua ps, cu care voi trai pana la urmatoarea generatie de console in pace si armonie.