| OfXs a întrebat:

De ce atunci cand vreau sa descarc ceva de pe internet imi apare "Intrerupted:virus scan failed"? Cum pot rezolva aceasta problema?

1 răspuns:
| DrTerrible a răspuns:

Datorita antivirusului. La fiecare descarcare iti scaneaza documentul descarcat. Si poate unele au virusi si din cauza aia nu te lasa. Eu zic ca cel mai bine ar fi sa iti dezinstalezi antivirusul actual si sa-ti descarci ori avast ori avira. Sunt cele mai bune si nu vei mai avea probleme de genu. Bafta!