| Emmy2013 a întrebat:

De ce atunci cand vreau sa descarc un client de metin, se descarca cu.rar la sfarsit si atunci cand vreau sa deschid clientul se deshide in winap, are cineva vreo idee?

Răspuns Câştigător
| deyu19th a răspuns:

Pentru ca a fost arhivat de uploader, pur si simplu dupa ce il scoti, da-i extrac files intr-un folder dorit de tine si aia e!
big grin

| Emmy2013 explică (pentru deyu19th):

Multumesc foarte mult, chiar m-a ajutat

3 răspunsuri:
| DaniTDCI a răspuns:

Cel mai simplu sfat. dai click dreapta. dai open with. si selectezi winrarul

| Blessings a răspuns:

Poate ai pus la acea extensie de fisiere sa se deschida toate prin intermediul acelui program [winamp].