| 00DaLLy00 a întrebat:

De ce cand apas pe print scren in jocuri(cs mai precis) si intru in paint apas CTRL + V iar imaginea e complet neagra. Am incercat si cun progam Special-Gadwin PrintScreen Professional si to asa iese? (mai mult)

Răspuns Câştigător
| Kylexy a răspuns:

Coboara consola si scrie in consola "snapshot" daca asa merge Counterul e de vina cauta un install pe net si instaleaza-l.

1 răspuns:
| DonKim a răspuns:

Metoda asta nu functioneaza in jocuri.Foloseste fraps pentru screenshots.