| CioacaStefan a întrebat:

De ce cand dau resetare la pc cu un stik usb nu îl recunoaște in optiunile de la recovery

1 răspuns:
| pufulescu0o a răspuns:

Trebuie mai intai sa intri in bios si sa schimbi setarile de bootare de acolo. Boot from USB in loc de boot from hard drive.
In BIOS intri cu tastele F2 sau F8 sau F10, din cate imi amintesc in functie de marca PC ului. Apesi tasta respectiva imediat dupa pornire, inainte sa apara ecranul de incarcare al Windows ului.