| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot sa resetez o parola de administrator pe windows 7 professional daca nu am stik de resetare facut...va rog Hellpp

3 răspunsuri:
| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a răspuns:

Mergi la butonul Start. Click pe el iar dupa ce se deschide ai sus o imagine. Dai click pe ea si o sa se deschida o fereastra'' User Accounts'' Iar sus scrie change your password. Trebuie sa fi logata pe administrator pentru a o putea schimba.

| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a răspuns:

Scz dar nu am citit tot. Am crezut că, să schimbi parola.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Foloseste un CD bootabil cu ERD Commander sau uneltele de pe CD-ul Hiren's Boot. Nu sunt gratuite, dar te descurci tu. Macar merg.

Sau daca vrei sa astepti minimum 2 zile... exista si o solutie gratuita.

www.loginrecovery.com

Iti faci un cd bootabil de acolo.