| Eugenno1 a întrebat:

De ce cand descarc Metin2 Val Mondial si dupa ce e 100% imi da o eroare cu ceva de genu intrerupt! De ce se intampla chestia asta? Cel mai bun raspuns primeste funda!

5 răspunsuri:
| Dark13 a răspuns:

Poate a fost inchis metinu daca da eroare sau nu iti merge ce e asa complicat nu e nimic de la descarcare poate e inchis sau se lucreazal a el nu mai descarca nimic incearca mai incolo

| Eugenno1 explică:

Metinul n-are cum sa fie inchis.Si odata am descarcat si tot asa dupa 2 ore din nou dar la fel, nu mergea.Am incercat si cu opera si cu google chrome.Degeaba.De la antivirus sigur nu-i.Ca daca era trebuia sa-mi arate mie o chestie.Incerc si de pe mozila firefox.

| Eugenno1 explică:

Dupa ce am downloadat dupa mozila pentru prima data mi-a arata cauza erorii. Zice ceva de genu ca acea sursa nu poate fi citita de catre calculator.Ce sa-i fac?

| costy20 a răspuns:

Probabil e din cauza antivirusului o fi detectand ceva ce nu e in regula asa e si la mine pe unele site-uri

| danielutzudani a răspuns:

Încearca pe mozila firefox.
Eu de acolo l-am descarcat
uite un link:Http://valmondial.fr/aora/