| TataiaSmecher a întrebat:

De ce cand deschid clientul League of Legends si imi da sa uploadez jocul, se opreste la 230 MB si imi da eroare?
Descarca perfect pana acolo...cand ajunge sa mai aibe 230 MB, viteza de descarcare scade incontinuu pana la 0kb/s si imi da eroare.

3 răspunsuri:
| Kevin44 a răspuns:

Pai, sterge-l si instaleaza-l din nou, poate asa va merge

| TataiaSmecher explică (pentru Kevin44):

Am facut asta de 3 ori...si pe laptop si pe PC si degeaba. :/

| anonim_4396 a răspuns (pentru TataiaSmecher):

Eu iti recomand sa nu joci LoL. O sa ma jignesti sunt sigur, dar dupa ce o sa joci catva timp o sa-ti dai seama.