| razvan524 a întrebat:

In aceasta intrebare voi vorbi despre jocul League of Legends.
Recent mi-am reinstalat windowsul, mi-am luat toate programele care imi trebuiesc si jocul League of legends.S-a descarcat ok nu am avut nicio treaba pana cand mia aparu sa instalez open betaul.Nu mi sa instalt, nu mi-a aparut nimic ca se instaleaza iar cand am dat launch mi-a aparut urmatoarea eroare : League of Legends has encountered a problem. Please re-install League alpha client to try again. Apropo am windows 10 si am incercat sa inchid clientul si sa dau instal din nou la open beta dar nu mi-a mers

Răspuns Câştigător
| AnnaBtw a răspuns:

S-a bagat un nou client pe LOL odata cu venirea sezonului 7 si poate asta e problema, intra pe site-ul oficial si descarca client-ul, eu personal n-am facut-o pentru ca nu ma incanta design-ul.

| razvan524 explică (pentru AnnaBtw):

Deci descarc de acolo open betaul?

1 răspuns: