| sundoku a întrebat:

De ce cand instalez hak la metin 2 ro imi da o eroare am urmarit o filmare si scria sa-l descarc si sa extrac continutul arhivei in folderul metin2 si sa dau dublu clic in continutul folderului metin2 pe vha 4 ceva de gen

5 răspunsuri:
| BCosmyn a răspuns:

Ca esti prost d'aia nu merge... terminatzi mah odata cu hackurile...bat la pariu ca n'ai mai mult de 11 ani

| MihuTare a răspuns:

Da-mi pls site-ul sa ma uit un pic

| sundoku explică (pentru MihuTare):

Download v4a hack metin2ro 2012 download scrie asa pe google si iti apare o filmare yotube v4a hack metin2ro 2012 download testat asa scrie dai clik si te uiti dar ajuta-ma si pe mine te rog!

| MihuTare a răspuns (pentru sundoku):

Zi data pls

| sundoku explică (pentru MihuTare):

Ba iti apare prima filmare aia e