| Adismecherasul a întrebat:

De ce la cs allStar imi apare could not launch game. only one instance of this game can be run at a time? Va rog frumos ajutati-ma sa imi fac csu sa imi mearga.

5 răspunsuri:
| soul2soull a răspuns:

Apasa tastele ctrl alt si delete in ordinea in care am scris o sa apara task manager in xp direct sau start task manager in windows 7 cauta procesul de la counter clik dreapta pe el si end process eroarea asta este din cauza ca jocul este deja pornit si minimalizat sau ai incercat sa-l opresti si nu s-a oprit ramanand incarcat in memoria ram

| Adismecherasul explică (pentru soul2soull):

Cum se numeste procesorul la cs allStars

| Adismecherasul explică (pentru soul2soull):

Si ce tresa fac?

| soul2soull a răspuns (pentru Adismecherasul):

Apesi control si alt si delete si in task manager cauti procesul dai clik dreapta pe el si end process