| c0pil1n a întrebat:

De ce cand intru in League Of Legends incepe sa faca zgomot (parca se chinuie pc) se aude ca un zumzet.
Si am dorp fps dupa 5 minute de joc pe orice rezolutie.
Normal imi merge pe high spre very high dar acum nu stiu ce are.
Ma puteti ajuta?

3 răspunsuri:
| EneCristian a răspuns:

Old pc plus new game seteaza si tu pe low sau medium cai it ineci pc-ul omule si normal ca suna asa ai mai curatat si tu coolerul? sau de praf carcasa?

| c0pil1n explică (pentru EneCristian):

Da am curatat coolerul si de praf am aspirat, suflat pensulat tot ce se poate. Dupa o ora de league of legends temperatura procesorului mi-a ajuns la 70 grade. Nu stiu ce sa fac! Sa o duc la un specialist sa vad ce probleme are, sa imi cumpar un cooler un procesor nou? ce zici?

| EneCristian a răspuns (pentru c0pil1n):

Nu ai citit ce am scris? ce componente ai?