| Andrei_Bosinceanu_1997 a întrebat:

De ce cand intru pe mount&blade warband la multyplayer si aleg un server intru pe el si dupa cateva secunde primesc kick de ce oare?

3 răspunsuri:
| Anonimus197568 a răspuns:

Salut! Jocul este cumparat sau piratat? Daca este piratat iti trebuie un patch anume(nu stiu sigur daca exista patch pentru multiplayer cauta pe net) iar daca este cumparat ar trebui sa-ti mearga, dar nu cred ca il ai cumparat laughing

| Andrei_Bosinceanu_1997 explică (pentru Anonimus197568):

Eu am versiunea 1.160 ultima versiune si am scris si serial key deci nu-mi trebuie serialu dar cand intru ma aleg echipa(tulga) si dupa cateva sec imi da kick

| Anonimus197568 a răspuns (pentru Andrei_Bosinceanu_1997):

Daca jocul este piratat atunci sunt sanse slabe sa-ti mearga varianta multiplayer, asa este cu toate jocurile piratate. Absolut nici un joc pe care il piratezi nu o sa-ti mearga varianta de multiplayer decat daca comunitatea respectiva nu face un patch sau un crack separat special pentru multiplayer. De exemplu Call of duty modern warfare 3. Daca il piratezi nu o sa-ti mearga varianta multilpayer, dar comunitatea a facut un patch si instaland acel patch poti sa joci multiplayer. Daca il cumparai, atunci iti mergeau absolut toate modurile pe care le are(single player, multiplayer co-op etc.). De aceea te-am intrebat daca este piratata sua cumparat, ca daca este piratata este normal sa nu poti juca multiplayer