| TheHobbitHere a întrebat:

De ce cand ma conectez pe hammer mt2 mi se alege singur caracterul? :@ Cum pot sa imi aleg singur?

funda ( raspuns rapid)

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce să se alegă singur? Probabil de la lag, dă un restart la calculator, Hammer are mulți player și e normal să fie lag. Succes!

| EMKing a răspuns:

Cand te concectezi pe Hammer Metin2 iti alege singur cararcterul pentru cat tu ai dat sa savezi datele contului (username+ passworld) singura solutie este accea de a reinstala jocul. adica sa il stergi si sa il descarci din nou

| TheHobbitHere explică (pentru EMKing):

Pfuu si nu merge ca il descarc pe torr ent si dupa nu stiu cu ce sa il deschid ( am incercat si cu dae mon tools...) si imi arata eroare in linia de comanda, iar pe mega nu imi apare nimic, doar alb (la dae mon tools si torr ent am pus spatiu intre ele ca poate TPU nu imi accepta intrebarea )

| EMKing a răspuns:

Pai incearca click dreapta si dai extract to si alegi un folder

| Sidiuu a răspuns:

Reinstaleaza jocul.