| KenZoO0r a întrebat:

vreau si eu sa joc euro truck simulator si nu imi merge. am cerinte recomandate de sistom ( nu minime) si descarc jiocul il instalez si cand il deschid mi se deschide o imagine neagra si dupa aceea se inchide. ce e de facut? pls sa ma ajutati si pe mine dau funda celui care imi zica. Multumesc

Răspuns Câştigător
| christianbebitza a răspuns:

Salut descarca alt crack pentru joc daca nu merge instaleaza jocul din nou si updateaza-l daca nu merge nici asa descarca altul de preferabil unul iso sau RELOADED sper ca te-am ajutat