| thebuterfly a întrebat:

De ce cand pun poza la grupul meu in imvu, desi are 29, 6 ca si are dimensiunea corecta zice upload succccesssefull si nu apare poza?

1 răspuns:
| Lovelyix a răspuns:

Asteapta un sfert de ora. Poate dura si ore, si zile. Fa-o mai mica si apoi pune-o. Poate asa o sa mearga. Insista de multe ori. Poate bagi o poza gresita si nu-ti dai tu seama. Fi foarte atenta, iar daca zice ca merge, asteapta. Cred ca atunci cand ai pus poza, erai logata pe alt cont, si ai pus poza la profilul contului aluia, deci fi atenta! Bafta love struck