| ImiUrascViata a întrebat:

Cum obtin dimensiunea corecta, pentru o poza la profil pe TPU? Dau funda daca merge.

Răspuns Câştigător
evenso
| evenso a răspuns:

Dimensiunea pozei de la profil va fi redimenionat la marimea 180 / 180. Deci poti pune o imagine de orice dimensiune cand adminii vor accepta atunci se va redimensiona ( asta nu e valabil pentru imaginile format gif )

| ImiUrascViata explică (pentru evenso):

Si ce format trebuie? oricare? happy Si alte detalii de trebuie sa fiu atent, ar fi?

| evenso a răspuns (pentru ImiUrascViata):

Se accepta imagini cu format jpg, png si cum am mai zis si gif, dar daca vrei ca gif-ul sa fie animat si in casuta mica atunci nu trebuie sa depaseasca marimea 60 X 60.
Poate se accepta si alte formate dar eu nu am incercat.

| ImiUrascViata explică (pentru evenso):

Ti-am dat funda oricumwinking fi fericit

14 răspunsuri:
| ImiUrascViata explică:

Ce anume cantai?

| evenso a răspuns (pentru ImiUrascViata):

Scuze, am confundat cu o alta postare big grin
Oricum mersi, sunt fericita daca te-am ajutat, nu pentru funda laughing

| ImiUrascViata explică (pentru evenso):

laughing inca ceva se vede ce poza am la profil? happy

| evenso a răspuns (pentru ImiUrascViata):

La intrebare se vede, o imagine de pirat sau ce-ar fi, cap de mort cu doua sabii incrucisate, maine dupa ce adminii dau accept la poza se va vedea peste tot.

| ImiUrascViata explică (pentru evenso):

Aa, mersi ma miram de ce nu o vad happy

| evenso a răspuns (pentru ImiUrascViata):

Asa e in weekend, dar in timpul saptamanii zilnic se se aproba pozele happy

| ImiUrascViata explică (pentru evenso):

Inteleg

| ImiUrascViata explică (pentru evenso):

Joci League of Legends apropo? happy caut un nou amic de echipa big grin

| evenso a răspuns (pentru ImiUrascViata):

Sa ai o seara frumoasa!
http://www.youtube.com/watch?v=EynZ65x6Tmo

| ImiUrascViata explică (pentru evenso):

Tare multumesc si mie imi place melodia big grin si tie la fel ^.^!

| ImiUrascViata explică (pentru ImiUrascViata):

Aveai dreptate, merge big grin!