| CyberFanthoms a întrebat:

De ce cand vreau sa extractez ceva cu winrar imi zice not arhive found! Am si reinstalat winrar si tot nu merge ce sa fac?
Multumesc!

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Nu e de vina winrar-ul! Descarca din nou pachul, inseamna ca nu e complet descarcat sau e corupt si gaseste o alta sursa pentru al descărca. Incearca si cu 7ZIP de aici: http://www.7-zip.org/
7zip poate extrage orice fel de arhivă comprimata. E GRATUIT.

1 răspuns:
| adym13 a răspuns:

WinRar iti da la descarcare 40 zile de folosire free. Dupa ce au trecut zilele trebuie sa il cumperi.Ca sa "pacalesti"
WinRar-ul, poti scrie pe google : download rarreg.key.
Fisierul descarcat il pui in folderul unde ai instalat WinRar si gata! Spor!