| Perfectu a întrebat:

Va rog mult de tot sa ma ajutaticrying.Cand descarc un program si incerc sa-l extractez cu winrar imi zice,, no arhives found" si am descarcat mai multe programe si degeabacrying. HELP ME plss.Dau fundahappy

Răspuns Câştigător
| adriaaaaaaaan a răspuns:

Salut!
Incearca, atunci cand deschizi fisierul respectiv prin WinRAR, sa dai la "Wizard/Vrajitor"... asa o sa mearga sigur, 100%.
FUNDA?

1 răspuns:
| Mexicanul a răspuns:

Nu iti merge deoarece nu a fost download'at tot continutul acelui program!