| DracuIa a întrebat:

De ce e plin de tryhard-isti toxici pe jocurile online?
Bai peste tot unde ma duc toti numa talente si figuri si aere de... vai de ea generatie.
Unii zici ca se hranesc doar din pixeli straight face
Numai joaca nimeni for fun smr eu numa de noliferi disperati dau de la un timp laughing

4 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Pai ce dubiosenii joci? Incearca sa interactionezi mai putin cu ceilalti si just enjoy the ride. happy

Răspuns utilizator avertizat
| oglindasultanului a răspuns:

Pentru ca pe virtual isi permit sa-si faca propria atmosfera fara sa fie abuzati fizic.

| iVlad27 a răspuns:

Ce vrei frate asa sunt invatati..parintii sunt de vina ca ii nasc cu tabletele in mana.

O zi frumoasa.