| anonim_4396 a întrebat:

De ce imi apare eroare Metin2_no_create_Device Cand vr sa intru pe metin2 Mondial? Daca vreti sa ma ajutati add id mess andreybmw22.Care ma ajuta primeste funda.

Răspuns Câştigător
| DragomirMihail2020 a răspuns:

Salut!
Aceasta eroare apare numai la Windows 7 si 8.

Eroare este ca acel Metin2 nu este compatibil trebuie sa il faci compatibil ca sa iti mearga.
Click dreapta pe Metin2= Properties =Compatibily
Bifezi:Run this program in compatibility mode for.
Si Windows Xp sau Windows 98/Me. Si OK.

2 Faci compatibil jocul click dreapta daitonguerogram Compatibility trobleshooter=Bifezi doar primele 2 de sus=Alegi Windows 7/8 (Windosul pe care il folosesti acuma)=Next (nu Bifezi nimica).
Si dai This the program (ai intrat in joc).
PS:Aice trebuie sa dai faci asta de fiecare data cand intri in mt2.

3 Daca raspunsul meu te-a ajutat nu uita sa dai Funda.

| anonim_4396 explică (pentru DragomirMihail2020):

Nu imi apare Compatibily cand dau la properties

| anonim_4396 explică (pentru DragomirMihail2020):

Te rog ajuta-ma da-mi add la id andreybmw22 sunt on da-mi doar buzz

| DragomirMihail2020 a răspuns (pentru anonim_4396):

Cand dai la Properties sus ai cam asa:
General-Shortcut-Compatibility.
Dai pe Compatibility.

| anonim_4396 explică (pentru DragomirMihail2020):

Nu imi apare Compatibility

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Imi scrie doar General Security Details

11 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pardon imi apare eroare Metin2.CREATE_NO_APROPRIATE_DEVICE.Cine ma ajuta sa scap de eroare si sa imi mearga mondialu sa imi dea add la andreybmw22

| DragomirMihail2020 a răspuns:

Dar a doua etapa merge?
Prima poate nu dar a doua merge?

| anonim_4396 explică (pentru DragomirMihail2020):

Ba omule ce nu intelegi? NU IMI APARE COMPATIBILITY

| DragomirMihail2020 a răspuns (pentru anonim_4396):

Dar ce Windows ai?

| DragomirMihail2020 a răspuns:

Eu am adaugat acel ID pe mess dar creca degeaba l-am adaugat?

| anonim_4396 explică (pentru DragomirMihail2020):

Gata jane am reusit sa imi fac metinu si mersi de ajutor raman dator cu o bere PS:idu de mess e al meu si chiar merge si l-ai adaugat degeaba Mersi de ajutor mane