| Lovin_Catalin_1978 a întrebat:

De ce imi apare mereu ca trebuie sa ma conectez pe facebook,gmail si alte siteuri, desi am bifata casuta cu tine minte.tin sa mentionez ca folosesc google chrome

2 răspunsuri:
| SamSon a răspuns:

Si eu mai patesc asa. nu ai decat sa reinstalezi browser'ul si sa bifezi de la bun inceput tot. si inca o chestie, apasa CTRL + H si asigura-te ca la optiunile de stergere a istoricului nu ai bifat si,, stergere date memorate''

| RazvanIlie a răspuns:

Dupa ce dai tin minte la parola te mai intreaba odata si dai yes.In caz ca folosesti CC Cleaner sau alt clear de browser cookies si temporare, este posibil sa iti stearga si parolele salvate.