| vladispas a întrebat:

De ce imi apare unhandled exception :c0000005 At adress:0048944c cand intru in GTA Vice City Mamaia? Intru in joc dau joc nou se incarca pana la jumatate si dupa imi apare aceasta eroare. Dau fundita.

Răspuns Câştigător
| alin_9439 a răspuns:

Da pai eroarea asta da mult de gandit 1.
poate s-a sters o fila din joc si nu mai poate porni sau poate chiar are un virus care sterge pe acolo
2 pot fi devina si dll car nu sunt instalate de nu sunt sigur ca ar putea fi asta
3 cel mai bine e sa il reinstalezi sau sa il redownloadezi dar dep e alt sait bafta. Funda?