| Adrain121 a întrebat:

Dc cand intru in GTA vice city la savaturi mi se incarca si dupa imi da asta
Unhandled Exception : c0000005
At adress : 004bc2a3

Am citit sa s-ar putea sa fie de la directx dar eu am 9 ce sa fac ca sa imi mearga... va rog ajutati-ma sad

Răspuns Câştigător
| TudyCFR a răspuns:

GTA ii defect cauta altul si pastreaza salvarile de la asta.

2 răspunsuri:
| Zackachu a răspuns:

Sau incearca un crack fix, sau DVD-Image fix.

| RyoRay a răspuns:

Intra pe google si cauta '' errori gta vice city'' daca nu gasesti nimic, copie ce scrie la erorile alea pe google de ex: ''Unhandled Exception : c0000005'' si la cealalta lafe, daca nu gasesti nimic, inseamna ca jocul nu este descarcat bine, sau ai sters vreun fisier din el, Funda?