| Narcisk a întrebat:

De ce imi cere 3d la metin2 si la cs mere numai prin softwer sad pls ajutati-ma straight face. A da am reinstalat windosu l-am bagat din nou tot pe acelasi... dar inainte mergea va rog spuneti-mi ce are. Dau o funda marewinking straight face

Răspuns Câştigător
| alin_9439 a răspuns:

Sal auzi am aut problema daca sunt 2 motive nai placa instalat a sau nu-s firele contectate bine inverseaza paan merge daca nu scire pe googel Doctor device si ala iti arata ce driver nai instalat bafta daca nu merge adresa mea e alin_micut@yahoo.com

3 răspunsuri:
| AlexShadow26 a răspuns:

Poate ti s-a ars o pisa la pc

| Costa1 a răspuns:

Cauta pe net 3d graphic accelerator cauta mai multe si vezi sa ti-se instaleze si apoi daca nu merge nici asa instaleaza-ti direct x 9
dar oricum sigur e de la ala 3d graphic accelerator success... funda?

| alin_9439 a răspuns (pentru Costa1):

Nu mi-se pare prea smart raspunsul pentru ca risca sa descarce virusi apropo am uitat sa iti zic dupa ce reinstalezi un windous descarcati programul DriverGenius el iti va downloada toade driverele pe care nu le ai iar tu va trebui doar sa dai instal bafta