| NuStiuCeva a întrebat:

De ce imi da open proces failed la switch bot? pana acum mergea. ajutor!

5 răspunsuri:
| xXteLOVEscXx a răspuns:

Urmeaza pasii urmatori in videoclipul de mai jos:
http://youtu.be/13XFfH3-Svg
Funda?

| NuStiuCeva explică (pentru xXteLOVEscXx):

Nu-mi merge frate, acolo-i altceva, baga id de mess xangello_angel

| NuStiuCeva explică (pentru xXteLOVEscXx):

Nu merge, eu am alta probleme, baga id-ul meu de mess xangello_angel!

| Anonim1293 a răspuns:

Sau schimbat clientele de metin sau updatat nu mai merg switchboturile vechi, eu luam switchbotu dupa padmak.de

| NuStiuCeva explică (pentru Anonim1293):

De acolo il am si eu.Pana acum ceva timp imi mergea pe metinu ala acum nu merge, la altii le tot merge!