| NuStiuCeva a întrebat:

Cine imi poate spune de ce imi apare open proces failed la switch bot pe metin2 european. pana acum ceva vreme imi mergea iar acum nu mai merge. va rog bagati id de mess xangello_angel sau skype xangello.angel sau raspundeti aici.

1 răspuns:
| Cost1n a răspuns:

Ai incercat sa il bagi fiind dezactivat antivirusul? ca cate odata da eroare si din cauza la antivirus daca nu e de la el incearca asa :
deschizi metinul
bagi swich-ul astepti sa iti apara login intri pe cont si cand e acolo la schimba dai login poate iti merge asa