| Muraaa a întrebat:

De ce imi merg jocurile in reluare pe laptop?straight face. Nu mai pot. Ma face la psihici. Am laptop destul de bun. Acer, 4 GB ram, placa video Nvidia gefoce 610M-1 GB, Intelcore i3 etc. Acum, cred ca multi o sa dea vina pe placa video. Dar nu este asa. Il am de un an si mi-am pus windowsul de 2 ori pe el. Prima oara a fost un windows pe 32 bit cred. Era versiunea aia care expira peste o luna si care nu imi citea toti ramii. Din 4 imi citea doar 2. Totul era ok. Imi mergea si Assasin`s creed revelation, si Mafia 2, fifa 2012. Nu am avut probleme. De ceva timp mi-am pus din nou windowsul. E versiunea aia care imi citeste toti ramii si e pe 64 bit. De atunci de cand mi-am pus a doua oara winowsul nu ma mai pot juca nimic! Inafara de fifa 07. Tot ce iau merge in reluare. Pana si Nfs Most Wanted imi face figuri. Pana si ala merge in reluare. Nu stiu ce sa ii mai fac. Fifa 07 imi merge bine si ma mir de asta. Nu stiu... De la ce ar putea fi? In urmatoarele zile o sa imi pun din nou windowsul si o sa pun versiunea aia care expira peste o luna. Voi ce credeti? Va rog, pareri. Multumesc.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poi parerea mea e ca laughing Totusi, este un laptop big grin. Si mie mi se misca in reluare, desi cred ca am cel mai bun laptop din lume laughing. Mai ales prototype I don't want to see Ala se misca cu incetinitorul cu care poti vedea un glont iesind din pistol laughing))) E complicata treaba asta tongue. Or fi si jocuri mari tongue Asta cred eu big grin.