| Camataru_Teodor_1992 a întrebat:

De ce imi merg videoclipurile de pe youtube in reluare?
Nu imi fac griji de configuratia calculatorului deoarece am asa:
Intel core i7 quad, placa video nVIDIA gforce gtx 680, 8 gb ram ddr3 1066mhz, am ssd asa ca nu se pune problema de harddisk iar conexiunea de internet este destul de buna, Dau funda!
Dati-mi un raspuns bun va rog!

4 răspunsuri:
| XxAnonimuXx a răspuns:

Trebuie sa-l pui pe pauza si dupa vezi ca ti se incarca o dunga alba daca vrei las-o sa se incarce mai mult tu ai ajuns la sfarsitu dungi si iti da in reluare

| Camataru_Teodor_1992 explică (pentru XxAnonimuXx):

Frate asta e problema de conexiune dar eu nu am asa ceva. Am internet de 100 de mega si asa si descarca.Deci nu-i bun raspunsul imi pare rau sad

| Camataru_Teodor_1992 explică (pentru XxAnonimuXx):

L-am lasat sa se incarce "o dunga alba" dar tot in relaure merge.sad

| XxAnonimuXx a răspuns (pentru Camataru_Teodor_1992):

Nu intelegi e greu