| eren a întrebat:

Buna seara

Mi-am instalat GTA4 imi intra in joc fara probleme se vede frumos, dar este o problema ...merge in reluare. mentionez ca am 4gb of ram, procesor: intel core 2 quad, placa video:Nvidia Gforce GT240 1gb DDR3...

Imi puteti spune de ce imi merge in reluare?

Răspuns Câştigător
| Alex_7297 a răspuns:

Nu e calculatoru' tău de vină. Şi al meu e la fel, aceleaşi probleme! Cei de la "Level" (revista) au zis că orice PC ai avea, tot rău o să meargă. Este un "bug" al jocului, ca să-i zicem aşa.
@hrdcore nu are cele mai mari cerinţe...De exemplu "Star Wars The Force Unleashed" are cerinţe mai mari.

13 răspunsuri:
| zxsds a răspuns:

Eren, tu te referi la faptul ca nu merge (acelasi control la masini, arme, etc) la fel ca GTA SAN ANDREAS?
Sau iti merge cu putine frame-uri pe secunda?

| hrdcore a răspuns:

Nu stiu de ce dar ma gandesc ca gta 4 are cele mai mari cerinte intalnite la un joc

| lucib a răspuns:

Sigur e o problema la software(pc tau e super, dar nu destul).

| eren explică:

Off

| eren explică:

Alex, atunci ce trebuie sa facem, chiar si daca voi cumpara jocul original tot asa imi va face?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da vreau sa am gta pentru ca sa nu mai plictise si cer la tot colegi mei dar nu il au

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pey sa ma gandesc... daca ai date toate alea la high da si tu 1 2 3 la low...alta idee nu am P. S. mistoo configuratii la PC

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Viteza procesorului e mica
ce procesor ai si de care este ai inteles

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am Windows 7 Ultimate, Nvidia Gforce Gt9400 (Microsoft Corporation Vddm V1. 1), Average Fps:9. 59 Si Tot Merge In Reluare Ce Tr Sa Modific In Joc?

| Help4u a răspuns:

Pentru probleme aparute in gta 4 sau la instalare poti sa imi lasi un mesaj la adresa de email claudiu04111997@consultant.com si gasim solutia! Valabil pentru oricine are probleme cu jocul sau doreste specificatii!

| DanyFlorin a răspuns:

Cred ca toti care aveti probleme aveti windows7 si eu am tot windows7 si imi face la fel.

| alex95Petorsani a răspuns:

Si eu am exact ca tine pc-ul eren exact aceleas cerinte insa eu il am de pe cd original si tot asa merge :yawn

| fery20 a răspuns:

Incearca un crack de la RAZOR 1911, vezi sa ai update-ul facut la placa video si ultimele patch-uri activate. Inceark si asta