| Aihao19 a întrebat:

De ce imi sacadeaza jocul GTA 5? Am un laptop foarte bun,ar trebui sa imi mearga perfect dar imi sacadeaza, se inteapa cand joc, de ce? Care-i motivul oare si ce pot sa fac sa nu mai sacadeze?

3 răspunsuri:
| bogdan324 a răspuns:

Ce inseamna ''foarte bun''? da detalii despre specificatiile laptop-ului, adica placa video, procesorul, ram-ul

| Aihao19 explică (pentru bogdan324):

Am dat 30 mil.pe el si e i7.Placa video e ultima aparuta nVIDIA, oare de ce imi sacadeaza?

| AwGenetix a răspuns:

Motivul este clar. laptopul tau nu e chiar foarte bun, sau este virusat, ori ai prea multe programe la start