| NaruToNR1 a întrebat:

De cateva luni am o problema din cauza router-ului, imi pica netul de peste 10-11 ori pe zi, asa ca m-am saturat si m-am decis sa nu mai folosesc router. Problema e ca acum daca scot router-ul si bag cablul direct in PC, nu am acces la internet. Stie cineva cum sa fac sa am acces la internet daca scot router-ul si bag direct in PC cablul? Urgent, va rog!
Dau funda sad

3 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Pai ai facut setarile pentru broadband PPPoE?

| Apocalipsa22 a răspuns:

Poate trebuie sa instalezi drivere pentru placa de retea si dai si un reset routerului.

| Cealapa a răspuns:

Suna-i pe cei de la care ai internet.
Trebuie sa iti bage niste ip-uri deci suna-i.