| bojibojan a întrebat:

de ceva timp am probleme cu netul, imi tot pica netu cand descarc ceva de ce? Dau funda

1 răspuns:
| CM7YRE a răspuns:

Decat cand descarci ceva, sau "mai mereu"? Prin ce ai internet, ce provider? Iti vine printr-un router/modem (ai incercat sa-l resetezi, in caz de stii utilizatorul/parola)? Incearca sa vezi daca iti pica pe un dispozitiv sau pe mai multe, daca e problema in anumite cazuri, de la internetul tau sau daca e o chestie generala, ce se intampla la toti.