| Rares311 a întrebat:

De ce in unele jocuri pe care le iau si le pornesc imi apare fundalul negru, dar sunetul de la inceputul jocului se aude si pare ca pot juca numai ca am fundalul negru.Cum as putea sa repar? FunDa + VoT!

2 răspunsuri:
| ceasca5 a răspuns:

Am patit si eu asta cand am downloadat assasin creed. Nu ai ce sa faci ca sal repari de vina e calculatorul pentru ca n-are destui rami n-are placa video buna. Se poate si ca nai avut destul spatiu si nu s-a scos tot sau cand l-ai instalat nu sa instalat tot mereu sa fi atent la bara de instal si cand downloadezi ceva sa fi atent sa fie la fel la marime ca si cel de pe site. Ori iti inbunatatesti computerul ori iti iei alta versiune a jocului care poate o sa mearga. Inainte sa scoti orice joc fii atent la cerinte si trebuie mereu sa stii cum este calculatorul tau ca sa le sti compara. Sper ca te-am ajutat Funda! (te rog )

| JustM3JustABoy a răspuns:

Hm... n-ai decat sa faci ceea ce-ti spun :
1. faci niste actualizari la win pe care il ai
2.te uiti la cerintele jocurilor pentru ca s-ar putea sa n-ai un pc conform jocurilor pe care vrei sa le joci
3. faci un upgrade la pc, de obicei e de vina placa video sau trebuie sa mai bagi rami
4.ii dai pc-ului vreo 2-3 picioare si pumni si iti iei altul ca au ajuns foarte ieftine, FUNDA?