| Adrian_Doaga_2001 a întrebat:

De ce jocurile de pe steam vechi costa mult de exemplu Call of duty Warchest care costa 29, 99 euro?

3 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Pentru ca atata vrea publisher-ul pe ele. Daca vrei ieftin ai Instang Gaming, Eneba, Kinguin, etc.

| Adrian_Doaga_2001 explică (pentru Wr3nch):

Totusi,pana la urma e un joc vechi

| Lov3Boy a răspuns:

Preturile pe care le ai tu pe tara de magazin cum e Romania sau Germania nu dispun de diferente de pret cum ar fi Turcia pe care is aproape cele mai ieftine jocuri. Pentru cineva din EU/US 30$/E nu inseamna prea mult, dar pentru noi e ceva stii?