| Olah_Antonio_1983 a întrebat:

a inceput summer sale pe steam si as vrea sa imi cumpar niste jocuri, vreau sa mentionez ca steam walletu meu este de 20 de euro si as vrea niste jocuri tip : Action, survive, strategy. nu stiu as merge pe un assasin's, arma 2, youtubers life, insurgency, call of duty. cam astea sunt jocurile la care le-as vrea, voi ce parere aveti? multumesc anticipat si sa aveti o zi frumoasa.

2 răspunsuri:
| KaraSiAtat a răspuns:

Cs:Go Connect:
CNA.INDUNGI.RO = 93.119.24.143:27015
JBGO.INDUNGI.RO = 93.119.24.65:27015

| Doru2001 a răspuns:

Daca vrei assassin's creed, sa-ti iei black flag (assassin's creed 4 ), iar un joc fain de strategie ar fi company of heroes 2.