| eriticon11 a întrebat:

De ce ledformice,transfortroll, transformika merg foarte greu?

3 răspunsuri:
| PisicaDragutza3 a răspuns:

Probabil ai placa de la calculator stricata. Sau poate merg greu din alt motiv de la calculator poate nu-ti mai merge elicea.Eu zic sa te duci cel mai bine la un'' Mecanic de calculatoate''. Funda?batting eyelashes

| Sadam a răspuns:

Depinde si de sistemul tau, adica ce procesor ai, ce placa video ai... etc.
Fiecare joc are un Sistem Requirments, daca tu sistemu` ai minim iti merge sacadat... iti recomand niste jocuri de prin 2000-2005

| bodeamark a răspuns:

Iti trebuie placa video mai performanta