| PetreBogdan125 a întrebat:

De ce mi se blocheaza csgoul chiar daca eu am
16 GB RAM
placa video RADEON RX 580
CPU AMD Ryzen 5 1600 Six-Core Processor
6 Core
placa de baza AORUS B550 ELITE
SSD ADATA SWORDFISH DE 500GB
sursa DE 500W?

3 răspunsuri:
| marinaru777 a răspuns:

Daca ai windows 10 trebuie sa verifici sa nu ruleze windows update sau antimalware.
In taskmanager la procese verifica cat la suta sunt folosite cpu, ram, hdd.

| Lov3Boy a răspuns:

Ai frame drop uri? Freezing? Cat de des/ per sec?
Nu ai specificat problema prea bine. Cs go nu e un joc wow, merge si pe un cartof.
Posibil sa fie alta problema.

| denismelon12 a răspuns:

Da update la driverele placii de baza si a placii video sau uitete in setari la vsync sau nu solicita prea mult procesorul de exemplu avand multe iconite pe dekstop, multe aplicatii deschise sau multe taburi deschise pe chrome cand te joci.
Sper ca te-am ajutat!