| janinaaaa a întrebat:

De ce mi se blocheaza sistemul, atunci cand deschid camera web im messenger? merge 2 secunde si apoi se blocheaza imaginea, iar in 2 secunde se blocheaza si calculatorul.va rog sa ma ajutati cu un raspuns daca stiti! multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| BlackTnT a răspuns:

Poate e un bug la un update de la camera Web,incearca sa dezinstalezi camera web si s-o reinstalezi, asta daca ai software de instalare... daca nu, incearca un reformatare a PC-cu un Windows diferit sau mai uita-te in Task Manager(ctrl+alt+delete) la "Processes" si jos trebuie sa fie " CPU Usage : **%" si uita-te acolo poate e prea solicitat uneori...sau schimbati sursa, dar mai intai informeaza-te cu ce ai prin PC ca sa vezi ce Jackuri iti trebuie.altceva nu stiu, sper ca ti-am for de folos.

| Junona6 a răspuns:

Si cel mai important, cat de rapida e conexiunea la internet? Daca iti merge netul prost spre foarte prost ai toate sansele sa se blocheze web-ul. Deschide doar messenger-ul si inchide orice alta aplicatie (de muzica, browser de internet s.a.m.d ) si vezi daca si atunci se blocheaza...