| paulik12 a întrebat:

De ce mi se restarteaza automat calculatorul cu toate ca am debifat acea optiune din MyComputer/Proprietati/Avansat/? stie cineva? Fundita petntru cel mai util raspuns!happy

Răspuns Câştigător
| sirius2010 a răspuns:

Probabil ai calculatorul mai vechi si se incalzeste. Ce trebuie sa faci! cureti culerele adica ventilatoarele de praf cu o pensula pentru a putea face racirea mai bine si a doua varianta : este de cumparat pasta pentru procesor, desfaci procesorul si lipesti cu pasta. Aceasta pasta nu da voie sa se incalzeasca. pentru aceasta operatie ar fi bine sa duci pc-ul la cineva care a m-ai facut treaba asta.